Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Setkání odchovu

I. setkání našeho odchovu

26.7.2014 proběhlo u nás na zahradě první setkání našeho odchovu.
 
Zúčastli se:
Oski (Cvalda)
Buddy (Flíček Beníček)
Sethos
Ronny
Asta (jelikož hárá, tak se na kluky pouze podívala)
 
Kolem desáté jsme se sešli u nás na zahradě a po rychlém a lehkém občerstvení jsme vyrazili k nedalekým rybníkům.
Počasí nám přálo a tak se kluci vrhli do vody a aportovali jak diví. Jen Oski se chytře držel u břehu a čekal, až mu kluci ty aporty donesou, přece se za nima nebude taky honit, že :)
Po návratu na zahradu dorazili ještě Buddy se svými páníčky a bylo hned zase veseleji. My jsem rozdělali gril a ugrilovali si k obědu klobásky.
Následovala volná zábava, kluci se nenechali chvíli na pokoji, i když na nich bylo vidět, že už toho mají dost. Prostě si jeden druhýho chtěli náležitě užít. Na chvíli jsme jim také ukázali Astu, která díky hárání byla zavřená doma. Ale asi jí to moc nevadilo, protože dostávala pořád nějaké mlsky.
Kdo chtěl mohl si nechat hafana upravit, po zastříhnutí uší kluci hned vypadali k světu.
Jídla i pití bylo dost, počasí se vydařilo, zábava nevázla, my jsme se dozvěděli, jak se "naše" štěňata mají, co všechno provádí a jak se zdokonalují, páníčci si mohli vyměnit své zkušenosti, prostě parádní den. Už se těším na příští setkání.
 
Když jsem viděla šťastné páníčky a ještě šťastnější jejich svěřence, neměla jsem nejmenší pochyb, že rozhodnutí Astě štěňata nechat bylo správné.
 
Všem zůčastněným děkuji, že dorazili a těm nezůčastněným, za zprávy o jejich hafannech :)
TOPlist
aktualizováno: 02.11.2018 17:02:26